fbpx

Пул Першого

Все про Перших та їх оточення

Начальник штабу “Азову” Кротевич звинуватив українського генерала у воєнних злочинах

Начальник штабу бригади Нацгвардії “Азов” Богдан Кротевич звернувся у Держбюро розслідувань із закликом провести розслідування щодо одного з бойових генералів.
Кротевич у своєму дописі у телеграмі не вказав про кого саме йдеться, але зазначив, що “всі військові зараз розуміють”, про яку людину він каже, оскільки 99% військових ненавидять цього генерала за те, що він робить.
За словами військового, він розповідав про ситуацію у кабінетах, передавав інформацію всім, кому була змога, даючи свідчення, прямо заявляв про, на його думку, “воєнні злочини”.
“Написав листа в ДБР з закликом про відкриття розслідування на одного військового генерала, який, на моє переконання, вбив більше українських військових, ніж будь-який російський генерал”, — написав Кротевич.
Начальник штабу заявив, що йому байдуже, чи почнуть розслідування проти нього самого, але йому не байдуже, “що судять комбатів та комбригів за втрату спостережного посту, але не судять генерала за втрату областей та десятків міст та втрату тисяч солдатів”.
“Ті умови, при яких зараз воюють бригади, я скажу так — це нереальний героїзм, в першу чергу солдат, командирів взводів, рот, батальйонів та бригад. І героїзм їх покладається в тому, що вони стримують ворога не завдяки, а всупереч”, — додав він.
За його словами, “доля допомагає сміливим”, а “деяким істотам” допомагає те, що більшість мовчать, бо розуміють наслідки “особистої вендети” проти них самих та їх підрозділів.
Нагадаємо, у квітні ДУК “Правий сектор” повідомляв, що найвище керівництво ЗСУ розпочало процес переведення всіх командирів та бійців Добровольчого Українського Корпусу “Правий сектор”, які формували 67-ту окрему механізовану бригаду і становлять її бойовий кістяк, до інших військових частин. У повідомленні зазначалося, що мотиви таких дій керівництва Збройних сил залишаються невідомими, і всі спроби зупинити цей процес та встановити причини не принесли результатів.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter, Telegram та Instagram.
The post Начальник штабу “Азову” Кротевич звинуватив українського генерала у воєнних злочинах appeared first on Прямий.

Поділитися цією публікацією