fbpx

Пул Першого

Все про Перших та їх оточення

На який зиск від атак Ірану на Ізраїль очікують росіяни – ISW

Російські блогери зловтішалися після масованої атаки Ірану на Ізраїль, припускаючи, що США та інші західні союзники України можуть зволікати з поставками допомоги Україні, оскільки зосередяться на підтримці Ізраїлю. Таку реакцію російських оглядачів зауважив у черговому своєму звіті Американський Інститут вивчення війни ISW.

Блогери з РФ кажуть, що якщо Україна не отримає додаткові західні системи протиповітряної оборони, то російські безпілотники та ракети «безпечно курсуватимуть» в українському повітряному просторі.

ISW нагадує, що подібні сподівання висловлювали і офіційні особи Росії, включно з прес-секретарем Кремля Дмитром Пєсковим, після нападу ХАМАС на Ізраїль 7 жовтня.

Дослідники вважають таку реакцію росіян цілком обґрунтованою. Значні затримки у військовій допомозі США вже спричинили дефіцит боєприпасів та ракет протиповітряної оборони. Через це Україні дедалі важче захищатися від наступальних операцій агресора на лінії фронту та ударів безпілотників і ракет по тилових районах. Росіяни цю обставину активно використовують.

Поділитися цією публікацією