У Білому домі розглядають можливість збільшити військовий контингент на східному фланзі США на випадок військового вторгнення Росії в Україну.
Про це під час брифінгу заявила прессекретарка Білого дому Джен Псакі.
“Якщо ми згадаємо 2014 рік, багато союзників із НАТО були націлені збільшити присутність (у регіоні – ІФ), націлені на додаткове розміщення військ на ротаційній основі”, – зауважила вона.
Власні “дрони-камікадзе”: ЗСУ планують створити підрозділи з безпілотниками
“Безперечно ці заходи (США) розглядають на випадок, якщо Росія прийме рішення вторгнутися в Україну”, – заявила речниця Білого дому, відповідаючи на запитання журналіста, чи є план спрямування американських збройних сил на східний фланг НАТО.
Нагадаємо, що Російська Федерація вимагає офіційного відкликання обіцянки НАТО про вступ України до складу Альянсу під час саміту в Бухаресті 2008 року.
Раніше президент США Джо Байден запевнив, що вступ до Північноатлантичного альянсу є виключно питанням України та країн-членів НАТО.
Нагадаємо, що спостерігачі місії ОБСЄ на Донбасі виявили 235 одиниць військової техніки збройних формувань РФ, зокрема вони зафіксували “Гради” розміщені з порушенням ліній відведення.
У Литві заявили про високу ймовірність вторгнення Росії в Україну
Як відомо, працівники західних спецслужб мають у своєму розпорядженні дані, які свідчать про “високу ймовірність” нового російського вторгнення в Україну та дестабілізації ситуації біля кордону.
Водночас очільник Головного управління розвідки Міністерства оборони України Кирило Буданов заявив, що у разі повномасштабного військового вторгнення Російської Федерації в Україну Збройні сили не зможуть втримати наступ, без допомоги Заходу.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter, Telegram та Instagram.
The post На випадок вторгнення Росії в Україну: Вашингтон може збільшити кількість військових у країнах НАТО appeared first on Прямий.
Схожі новини
РФ втратила вже 20% нафтових доходів: на Банковій повідомили, чи триватитимуть удари по російським НПЗ
Трамп переконаний, що Україна та Крим мають бути частиною Росії — ексрадниця політика
Як “пролюбили” Трипільську ТЕС. Що це – службова недбалість чи неприхована зрада?