Українці військові в районі проведення операції Об’єднаних сил змушені за власні кошти купувати пальне, адже командування не забезпечує їх навіть необхідним мінімумом для роботи техніки.
Про це розповів заступник командира одного з батальйонів, слова якого наводить на своїй сторінці у Facebook наводить Юрій Бутусов.
“В зону ООС зайшли 4 листопада. Досі на життєдіяльність не отримали жодного літру пального. Підвозим технічну воду для помивки особового складу, продукти, хліб, дрова тощо з того, що залишилось в баках при виїзді. Це вже край. Військовослужбовці змушені зі своїх грошей покупати”, – переповідає Бутусов.
Військовий наголошує, що командування змушує їх подавати нескінченні папери на отримання пального.
“”Пишіть заявку”. Написали. Пального та мастил нема. Тоді знов видумують: “Пишіть доповідь на життєдіяльність на місяць”. Написали. Пального нема. Тоді замість пального видумують нову ввідну: “Давайте бакову потребу”. І це написали. Знов нічого. “Давайте довідку скільки треба на життя на 5 діб”. Написали. Потім: “Ні, давайте знову на бакову. Що? А, вже подавали? А тоді порахуйте які у вас залишки”. А палива нема”, – переказує журналіст.
Бутусов зауважив, що за словами заступника батальйону така ситуація виникла вперше з 2015 року.
“Три тижні без пального – і це при тому, що начальник ГУР МО К.Буданов заявив про російський наступ у січні. Чому влада не вирішує тоді нагальні питання забезпечення напередодні масштабних бойових дій? Що буде з технікою без запасів пального після початку активних бойових дій, і хто тоді буде відповідати за наслідки?” – додає від себе Бутусов.
Після декількох тижнів заперечень: у РНБО визнали, що РФ стягує війська до кордонів України
Нагадаємо, що після більше як двох тижнів заперечень керівник Головного управління розвідки Міноборони України Кирил Буданов заявив, що Російська Федерація готується до нападу на Україну наприкінці січня-початку лютого 2022 року та вже зосередила поблизу українського кордону понад 92 000 військових.
Водночас Росія заявила, що повідомлення про загрозу вторгнення РФ в Україну “можуть служити ширмою для прикриття агресивних планів Києва”.
Раніше спостерігачі СММ ОБСЄ зафіксували на Донбасі 206 одиниць бронетанкового та артилерійського озброєння збройних формувань Російської Федерації, розміщених поза межами визначених районів відведення.
Як відомо, співробітники західних спецслужб мають у своєму розпорядженні дані, які свідчать про “високу ймовірність” нового російського вторгнення в Україну та дестабілізації ситуації біля кордону.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter, Telegram та Instagram.
The post На тлі загрози вторгнення РФ: військовим на Донбасі декілька тижнів не видають пальне — Бутусов appeared first on Прямий.
Схожі новини
Тарифи на електоенергію – озвучено прогноз
Як українцю отримати пенсію у 12 тисяч гривень
Ставлення українців до різних аспектів суспільно-економічного життя