Фото - Генштаб ЗСУ
За минулі 24 години, окупанти виконали на Донбасі три обстріли українських позицій. Один військовий отримав тяжке поранення.
Про це розповідає прес-служба штабу ООС.
В напрямку Світлодарська ворог стріляв з автоматичних та протитанкових гранатометів, а в напрямку Лебединського противник обстрілював українські позиції зі стрілецької зброї.
У районі села Шуми російські найманці виконали обстріл українських військових з автоматичних станкових гранатометів.
Внаслідок дій окупантів один військовослужбовець Об’єднаних сил отримав важке поранення.
«Воїн знаходиться у лікувальному шпиталі. Стан його здоров’я — тяжкий», — уточнили у відомстві.

Схожі новини
Трамп допустив повернення санкцій проти російської нафти
ЄС розпочав поетапну відмову від російського газу: що зміниться
Виробництво Patriot у Європі під питанням: США ще не дали дозвіл