Пул Першого

Все про Перших та їх оточення

На Чернігівщині оголосили обовʼязкову евакуацію з прикордонних сіл

На Чернігівщині з 1 липня розпочнуть обовʼязкову евакуацію жителів із низки прикордонних населених пунктів. Відповідне рішення ухвалила Рада оборони області за зверненням військових.
Про це повідомив начальник Чернігівської обласної військової адміністрації Вʼячеслав Чаус.
Йдеться про 12 сіл у чотирьох прикордонних громадах області. Евакуація торкнеться населених пунктів Корюківської, Городнянської, Новгород-Сіверської та Семенівської громад.
Крім того, влада продовжила заходи з евакуації ще із семи прикордонних сіл, де її оголошували раніше. Частина жителів уже виїхала, однак багато людей залишилися та написали відмови від евакуації.
За даними місцевої влади, у всіх населених пунктах, на які поширюється рішення, наразі проживає близько тисячі людей. Серед них – 120 дітей.
Чаус зазначив, що механізм евакуації вже відпрацьований. Для жителів визначать місця збору, забезпечать транспорт та супровід. Також підготували маршрути евакуації та місця для тимчасового проживання.
За планом обласної влади, евакуацію мають завершити протягом двох місяців.
Рішення стосується таких населених пунктів:
Корюківська громада: Прибинь, Шишківка, Рудня.
Городнянська громада: Лемешівка, Мощенка.
Новгород-Сіверська громада: Воробʼївка, Камінь, Камʼянська Слобода, Карабани, Чайкине.
Семенівська громада: Газопровідне, Олександрівка.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, X, Telegram та Instagram.
The post На Чернігівщині оголосили обовʼязкову евакуацію з прикордонних сіл appeared first on Прямий.

Поділитися цією публікацією