fbpx

Пул Першого

Все про Перших та їх оточення

“Ми розраховуємо на вас”: Зеленський закликав країни G7 вчасно надати Україні озброєння

Країни “Групи Cеми” (G7) добре розуміють, чого саме сьогодні потребує Україна для зміцнення своєї армії, але Київ розраховує на вчасність цієї допомоги.
Про це заявив президент України Володимир Зеленський у відеозверненні до лідерів країн “Великої сімки”.
“Ви дуже добре знаєте, що нам потрібно, щоб захистити наше небо, щоб зміцнити нашу армію на землі. І ви знаєте все, що нам потрібно для підтримки та продовження наших успіхів на морі. І ви добре розумієте, що нам потрібно все це вчасно. Ми розраховуємо на вас”, – сказав Зеленський.

Депутатка повідомила про жорсткий лист щодо Рахункової палати, який посли G7 надіслали Стефанчуку

Він подякував країнам G7 за підтримку протягом двох років війни й наголосив, що “той страшний день 24 лютого і весь жах, принесений Росією, все ж не позбавив нормального майбутнього Україну”.
“Будь ласка, памʼятайте, що імперські амбіції та реваншизм зникають лише від програшу того, хто ними заражений, і завжди саме це відкриває простір для справжньої безпеки та розвитку демократії. Ми чуємо в цей час: History is watching. І це абсолютно вірно”, – сказав Зеленський, натякаючи на слова президента США Джо Байдена в одному з його звернення до Конгресу.
За словами президента, Україна і партнери вже “досягли багато, і світ відчуває, що Путін може програти війну”.
“І коли він програє, виграє не просто хтось один у світі, а вся глобальна спільнота народів і міжнародне право як таке переможе, і ми повинні це забезпечити”, – сказав він.

Зрив реформування БЕБ: посли країн G7 назвали наслідки для України

Зеленський додав, що лідерства G7 достатньо, щоб відновлювати безпеку.
“Група Семи” – міжнародний клуб урядів семи високорозвинених країн світу, до якого входять США, Японія, Німеччина, Британія, Франція, Італія, Канада.
Нагадаємо, раніше спецпредставниця США Пенні Пріцкер прокоментувала призначення головою Рахункової палати України Ольги Піщанської всупереч рекомендаціям послів G7.

Поділитися цією публікацією