Фото - slovoidilo.ua
У Міністерстві охорони здоров’я вирішили підсилити карантинні обмеження у вигляді обов’язкової вакцинації від Covid-19 й на жовті зони.
Про це, під час сьогоднішнього брифінгу, заявив голова відомства Віктор Ляшко.
«Міністерство охорони здоров’я працює над змінами до наказу про адаптивний карантин, які передбачатимуть, що й у жовтому рівні епідемічної небезпеки для роботи у карантинних обмеженнях необхідно мати повний курс вакцинації як для працівників, так і для відвідувачів», — розповів він.

Схожі новини
Трамп допустив повернення санкцій проти російської нафти
ЄС розпочав поетапну відмову від російського газу: що зміниться
Виробництво Patriot у Європі під питанням: США ще не дали дозвіл