Фото - mil.in.ua
Група мігрантів намагалася силою попасти на територію Польщі через польсько-білоруський кордон. Білоруські силовики при цьому осліплювали польських військових та прикордонників, а також кидали у них камінням.
Про це повідомляє речниця Прикордонної служби Польщі Анни Міхальську.
Згідно зі словами Міхальської, вчора о 23:35 (за місцевим часом) в районі населеного пункту Черемха група з 28-ми іноземців за допомогою білоруських силовиків намагалася проникнути до Польщі. Білоруси осліплювали поляків лазерами і прожекторами.
За інформацією Прикордонної служби Польщі, за минулий день, 41 мігрант намагався нелегально перетнути польсько-білоруський кордон. Польські прикордонники видали 10 постанов про залишення території Республіки Польщі.

Схожі новини
Скандал у спорті: чому народний депутат вимагає звільнити міністра Бідного
Росіяни масовано атакували Запоріжжя та область: є загиблі та поранені, серед них дитина
ЗСУ за добу знищили 1190 окупантів та 51 артсистему ворога