Джерело: Facebook-сторінка автора
Люди, які роблять щось вартісне, ненавидять, коли їх знецінюють. Знаю це по собі, бо шерсть на загривку дибки стає, коли якісь ноунейми приходять повчити життю.
Але живемо в такий час, що може трапитися так, що ті “ноунейми” роблять в рази більше за тебе. І цю опцію завжди треба мати на увазі, коли хочеш когось публічно послати. Особисто я не завжди стримуюся, але кейс Притули буде мені корисним і дуже сподіваюся не допускати таких помилок.
Ще одна тема – це боти. Сергій виправдовується, що думав, то бот. Тут така справа, шановні селебритіз, що люди, які мають іншу думку, ніж ви, продовжують залишатися людьми і оці відмовки про проплачених ботів – це всього лише небажання реагувати на критику і враховувати зауваження.
Тактично, банячи критиків, селебритіз виграють, бо створюють враження, що їх всі люблять і підтримують. Але стратегічно така робота з критикою веде до поразки. Бо якщо не чути критику, ти відриваєшся від землі і втрачаєш почуття реальності, що приводить потім до тяжких медійних і не тільки, наслідків для зірок.
Загалом, зробив для себе висновок, що маємо всі стати трохи англійськими джентльменами: більш стриманими, менш емоційними. Такими, що спочатку думають, а вже потім посилають нах#й.
Нагадаємо, волонтер та громадський діяч Сергій Притула втрапив у скандал через образливий коментар у бік військового Третьої окремої штурмової бригади. Однак згодом Притула видалив свій допис і вибачився перед воїном, заявивши, що прийняв його за бота.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter, Telegram та Instagram.
The post Маємо всі стати трохи англійськими джентельменами: кілька думок по “кейсу Притули” appeared first on Прямий.
Схожі новини
Корупція в Україні та західна допомога під час війни могли зробити Зеленського мільярдером: розслідування NZZ
Росіяни на окупованих територіях саджатимуть за ґрати українців, які відмовились воювати в рядах армії РФ – ЦНС
Україна планує влітку знищити Кримській міст: що для цього використають – The Sun