fbpx

Пул Першого

Все про Перших та їх оточення

Маск й надалі планує звільняти працівників Twitter – ЗМІ

Винахідник та мільярдер Ілон Маск планує подальші скорочення працівників соціальної мережі Twitter.
Як пише Bloomberg з посиланням на знайомих зі справою співрозмовників, цього разу звільнення торкнуться відділу продажів. Ймовірно, скорочення пройдуть у понеділок, 21 листопада.

ЗМІ: Ілон Маск попередив про можливе банкрутство Twitter

Раніше Маск запропонував співробітникам Twitter ультиматум: або залишитися в компанії на умовах значних перепрацювань, або піти з вихідною допомогою. Більше, ніж очікувалося, співробітників на технічних посадах вирішили піти, на відміну від працівників у продажах та партнерстві і подібними ролями.
Зазначимо, 28 жовтня стало відомо, що Маск остаточно придбав твіттер. У своєму листі рекламодавцям бізнесмен пояснив, що хоче мати цифрову платформу для обговорення широкого спектра думок.
Ілон Маск розпустив раду директорів Twitter – ЗМІ
Нагадаємо, що Twitter 12 липня подав до суду на генерального директора Tesla, мільярдера Ілона Маска, щоб змусити його завершити придбання соціальної медіакомпанії за 44 мільярди доларів.
Це сталось на тлі того, що Ілон Маск має намір розірвати угоду на 44 мільярди доларів на купівлю Twitter.
Маск стверджував, що має право вийти з угоди, оскільки Twitter не надав йому достатньо інформації про бізнес компанії.

Втім, 4 жовтня Ілон Маск запропонував Twitter Inc завершити угоду про купівлю соціальної платформи на умовах, які обговорювалися на початку цього процесу. Після цього суддя, який веде справу, на підставі пропозиції Маска постановив призупинити судовий розгляд до 28 жовтня.

Поділитися цією публікацією