Фото - Уніан
Відразу 7 штатів у Малайзії постраждали від сильної повені. Владі довелось евакуювати майже 9 тисяч людей.
27 грудня внаслідок сильних дощів з берегів вийшла річка в місті Карак, штат Паханг. Ділянки біля водойми вкриті сміттям та гілками дерев, але лихо продовжується й досі
За підрахунками Національного агентства з ліквідації наслідків стихійних лих, загальна кількість постраждалих внаслідок потужного дощу за останні 2 тижні перевищила 125 тисяч.
Повінь покрила 7 регіонів Малайзії:
- Келантан;
- Теренгану;
- Паханг;
- Джохор;
- Малакка;
- Негері Сембілан;
- Сабах.
Тимчасовий притулок у 128 центрах допомоги знайшли 8727 мешканців. ВСього від повені по всій країні постраждали 125 490 осіб, з них 117 700 евакуйованих вже повернулися додому.

Схожі новини
Скандал у спорті: чому народний депутат вимагає звільнити міністра Бідного
Росіяни масовано атакували Запоріжжя та область: є загиблі та поранені, серед них дитина
ЗСУ за добу знищили 1190 окупантів та 51 артсистему ворога