Частина Києва наразі перебуває без світла. Відомо, що відсутнє електропостачання у Дніпровському та Дарницькому районах столиці.
Про це повідомляє ДТЕК.
Причиною стала аварія в електромережі.
Енергетики ДТЕК вже розпочали аварійно-відновлювальні роботи.
Зокрема у відомстві зазначають, що постачання електроенергії має відновитися до 16-ї години.
Раніше “Прямий” повідомляв, що ввечері 10 червня під час російського обстрілу відключилася лінія зовнішнього живлення Запорізької АЕС.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, X, Telegram та Instagram.
The post Київ частково знеструмлений: ДТЕК повідомив про аварію appeared first on Прямий.

Схожі новини
США та Іран погодили план підготовки остаточної мирної угоди: підсумки переговорів у Швейцарії
У РФ уражене підприємство ВПК у Воронежі: деталі
Армія РФ завдала ракетного удару по Білопіллю на Сумщині: є поранені