Як зазначається, кияни вважають, що під час війни ялинка недоречна, а гроші краще витратити на допомогу армії чи переселенцям.
“Розумію, що свято має бути, але нехай воно буде у кожного вдома, а ми як свідомі мешканці столиці в той же час можемо в цьому році обійтися без встановлення головної ялинки країни. Адже наразі головне свято на яке очікує кожен українець – це День Перемоги”, – зазначає авторка петиції Наталія Попович.
Цього року компанія Folk Ukraine планує встановити ялинку на Софійській площі, але масових святкувань не буде. У КМДА заявили, що остаточно ще не вирішили щодо ялинки, але попередньо підтримують цю ідею, “тому що атмосфера Нового року має бути”.

Схожі новини
Скандал у спорті: чому народний депутат вимагає звільнити міністра Бідного
Росіяни масовано атакували Запоріжжя та область: є загиблі та поранені, серед них дитина
ЗСУ за добу знищили 1190 окупантів та 51 артсистему ворога