Фото - nasaspaceflight.com
У Китаї сьогодні запустили в космос новий супутник, повідомляє Xinhua.
У неділю з космодрому Тайюань що у провінції Шаньсі на півночі Китаю був, як зазначено, “вдало запущений в космос ресурсний супутник ZY-1 02E”.
Запуск було проведено об 11:11 за пекінським часом за допомогою ракети-носія “Чанчжен-4в” /Long March-4c/.
“Супутник успішно вийшов на вказану орбіту”, – повідомляє видання.

Схожі новини
Конфлікт навколо НУФВСУ: колектив вимагає пояснень щодо призначення нового виконувача обов’язків ректора
Які ціни на АЗС України сьогодні
67% українців хочуть нового президента після війни: результати опитування КМІС