fbpx

Пул Першого

Все про Перших та їх оточення

Китай виступив проти озброєння України

Заступник постійного представника Китаю при ООН Ґен Шуан заявив, що війну в Україні краще закінчити шляхом переговорів, а не за допомогою зброї. Про це він сказав на засіданні Ради безпеки ООН.

“Криза в Україні продовжує затягуватися, і війна забрала занадто багато жертв. Продовження постачання зброї на поле бою лише посилить ризик загострення кризи та не сприятиме охолодженню ситуації і досягненню припинення вогню для закінчення війни. Краще закінчити війну шляхом переговорів, ніж за допомогою зброї”, – зазначив Шуан.

Він закликав усі зацікавлені сторони активізувати дипломатичні зусилля для припинення вогню і бойових дій: “Китай не є стороною кризи і не бере участі в конфлікті, він не надавав смертоносну зброю або обладнання жодній зі сторін конфлікту, не користувався і не користуватиметься цим”.

Заступник постійного представника зазначив, що вони виступають за своєчасне скликання міжнародної конференції, схваленої Росією та Україною, з рівною участю всіх сторін, для обговорення всіх варіантів миру на справедливій основі.

“Ми готові забезпечити необхідні умови для проведення переговорів російською та українською сторонами і докласти невтомних зусиль для якнайшвидшого політичного врегулювання кризи”, – додав він.

Поділитися цією публікацією