У анексованому РФ Криму через пошкодження в електричних мережах сталося часткове відключення споживачів Північно-Західного, Центрального та Південнобережного енергорайонів.
Про це повідомляє проєкт “Радіо свобода” “Крим Реалії” із посиланням на “Крименерго”.
Російський голова Севастополя Михайло Развожаєв у своєму Telegram-каналі повідомив, що для усунення перевантаження електричних мереж за межами Севастополя в місті запроваджено графік тимчасового відключення споживання електроенергії.
Після цього він зазначив, що більшість мешканців світла були підʼєднані до мережі. Також зникало світло й у селищі Гурзуф, однак його вже відновили.
Реклама:
Більшість насосних станцій російського підприємства “Вода Криму” знеструмлені через масове відключення світла.
“Нормальне водопостачання буде відновлено після усунення аварії на електромережах”, – повідомляє підприємство.
Нагадаємо:
Окупаційна влада Криму оголосила, що на півострові вводиться нове обмеження продажу бензину, за яким його не можна буде купувати нікому, окрім представників окупаційної влади.

Схожі новини
У Криму заборонили продаж бензину усім, крім окупаційної влади
У Сумах після атак ворога пошкоджено пошту та АЗС
Танкери проходять Ормузьку протоку попри заяви Ірану про блокування