Українські гімнасти здобули ще дві медалі на етапі Кубку світу зі спортивної гімнастики в єгипетському Каїрі.
У вправах на паралельних брусах Ілля Ковтун святкував перемогу, а Олег Верняєв здобув срібну медаль.
Ковтун виборов золоту медаль з сумою балів 15.600. Олег Верняєв, який пропустив кілька років виступів черед допінговий скандал, став срібним призером із результатом 15,230.

Схожі новини
Скандал у спорті: чому народний депутат вимагає звільнити міністра Бідного
Росіяни масовано атакували Запоріжжя та область: є загиблі та поранені, серед них дитина
ЗСУ за добу знищили 1190 окупантів та 51 артсистему ворога