Фото - ВМС США
Корабель шостого флоту ВМС США Mount Whitney покидає води Чорного моря. Про це у Twitter сказала пресслужба флоту.
“Корабель шостого флоту США USS Mount Whitney розпочав відплиття на південь із Чорного моря до Середземного моря після завершення морських завдань та навчань разом із союзниками та партнерами НАТО”, — ідеться у повідомленні.
Раніше повідомлялося, що корабель військової сили США Mount Whitney ввійшли до Чорного моря 4 листопада, щоб провести із союзниками планові морські тренування.

Схожі новини
Скандал у спорті: чому народний депутат вимагає звільнити міністра Бідного
Росіяни масовано атакували Запоріжжя та область: є загиблі та поранені, серед них дитина
ЗСУ за добу знищили 1190 окупантів та 51 артсистему ворога