fbpx

Пул Першого

Все про Перших та їх оточення

Комітет Палати представників США схвалив законопроєкти про допомогу партнерам, зокрема Україні – ЗМІ

Комітет із регламенту Палати представників США пізно ввечері у четвер схвалив чотири пакети законопроєктів, запропонованих раніше спікером Майком Джонсоном, про допомогу державам-партнерам, зокрема й Україні.
Як інформує The Hill, за відповідне рішення проголосували дев’ять конгресменів.

Доки Україна не закриє усі “біолабораторії” – грошей не дамо: прихильниця Трампа подала безглузді поправки до проєкту підтримки США

Видання зазначає, що зазвичай під час голосувань як у комітеті, так і в залі члени партії більшості підтримують запропоновані ініціативи, а законодавці партії меншості голосують проти неї. Однак у цьому випадку рішення підтримали як республіканці, так і демократи. Троє республіканців-консерваторів проголосували проти.
Це рішення дає змогу повному складу Палати представників проголосувати за початок дебатів щодо трьох законопроєктів про допомогу державам-партнерам (Ізраїлю, Україні та союзникам в Індо-Тихоокеанському регіоні – ред) та четвертого документа, який включає інші пріоритети національної безпеки США, такі як потенційна заборона соцмережі TikTok.
Голосування щодо відповідних законопроєктів у залі очікується ввечері у суботу, 20 квітня.
Раніше спікер Палати представників США Майк Джонсон заявив, що голосування щодо законопроєктів, які містять допомогу Україні, Ізраїлю та Тайваню відбудеться в суботу, 20 квітня.

Крім того, Джонсон оприлюднив текст законопроєктів про надання допомоги Україні, Ізраїлю і Тайваню, голосування за які відбудеться 20 квітня.
Згодом Джонсон, коментуючи законопроєкт, заявив, що вважає допомогу Україні “критично важливою” і висловив думку про те, що зараз “не час грати з цим у політику”.
Своєю чергою Президент США Джо Байден заявив, що підпише законопроєкти про допомогу Україні та Ізраїлю, які запропонував спікер Палати представників Майк Джонсон, після його схвалення у Конгресі.
До слова, як повідомляв мовник CNN, демократи дали зрозуміти, що вони врятують спікера Майка Джонсона від відставки, якщо він просуватиме законопроєкт щодо України, який вони можуть підтримати. При цьому, як зазначалося, якщо Джонсон запропонує законопроєкт, який буде меншим за їхні вимоги або міститиме нові обмеження щодо кордону з Мексикою, він ризикує відштовхнути як демократів, так і ультраправих республіканців, які виступають проти збільшення допомоги Україні

Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter, Telegram та Instagram.

The post Комітет Палати представників США схвалив законопроєкти про допомогу партнерам, зокрема Україні – ЗМІ appeared first on Прямий.

Поділитися цією публікацією