Російський окупант скаржиться дружині на власне командування і говорить про бажання швидше втекти в Росію.
Таку телефонну розмову перехопило Головне управління розвідки Міноборони.
“На**й мы сюда полезли? На*й эта страна у**ищная нужна, бл*ть? Просто у*бищная! В карманах земля, бл*, в трусах земля, бл*, весь в грязи, бл*, как чмо *баной, бл*. От консерви уже тошнит, бл*, на**й, – в пи*ду, бл*”, – поскаржився окупант.
Він сподівається, що втече з України раніше – він по рації чув про збір списків російських ракетників, хоча припускає, що, можливо, окупаційне командування просто перевіряє хто де є. Крім того, окупант скаржиться на своє керівництво.
“У меня командование наше конченное, и нашей дивизии – бл**ской ублюдской на**й – не *бет, где я есть. И даже не интересуется. Им вообще по*ую, бл*”– каже окупант.
Трясуться ноги і починається справжня паніка: окупанти скаржаться на наступ ЗСУ та удари HIMARS на Херсонщині
Він повідомив дружині, щоб раптом що, то вона його шукала в районі села Шипилівка Луганської області.
Тим часом Росія збирається відправити на війну проти України першокурсників військово-морської академії імені Кузнєцова, що в Санкт-Петербурзі. Батьки курсантів намагались зв’язатися з керівництвом академії, але їм відмовили в зустрічі.
Крім того, після підписання указу про часткову мобілізацію в Росії повістки отримують тисячі представників інтелігенції й приватного бізнесу з центральних районів.
До слова, росіяни, які йдуть воювати проти України, отримали “благословення” від РПЦ. Патріарх Кирил заявив, що жертва “при виконанні військового обов’язку змиває всі гріхи”, тим самим фактично порівнявши мобілізованих з Ісусом Христом.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter, Telegram та Instagram.
The post “Командуванню однаково де я є”: російський окупант хоче втекти до РФ з війни проти України appeared first on Прямий.
Схожі новини
Парадигма виборів: які наслідки матиме спроба усунення Порошенка
Росіяни скинули авіабомбу на Куп’янськ: відомо про постраждалого та руйнування
США та Мексика домовилися про призупинення мит: що цьому сприяло