Міністерство юстиції України заявило, що РНБО назве перших олігархів в кінці травня 2022 року.
Про це повідомляє пресслужба Мін’юсту.
“Вже приблизно наприкінці травня РНБО зможе оприлюднити перші рішення про визнання осіб олігархами”, – йдеться у повідомленні.
Зокрема, до реєстру потраплятимуть особи, які мають ознаки: наявність значних активів, монополія на окремому ринку товарів, участь у політичному житті, контроль медіа.

Схожі новини
Скандал у спорті: чому народний депутат вимагає звільнити міністра Бідного
Росіяни масовано атакували Запоріжжя та область: є загиблі та поранені, серед них дитина
ЗСУ за добу знищили 1190 окупантів та 51 артсистему ворога