Київський міжнародний інститут соціології оприлюднив дані опитування щодо динаміки сприйняття стану справ в Україні між травнем 2022 року та жовтнем 2023 року. За даними соціологів, кількість людей, які вважають, що справи рухаються у неправильному напрямку, зростає. Оптимістів більшість, але їхня кількість зменшується.
Між травнем 2022 року і жовтнем 2023 року стало з 68% до 60% менше тих, хто вважає, що справи в Україні розвиваються у правильному напрямку (зокрема, з 32% до 17% стало менше тих, хто говорить про безумовно правильний напрямок), проте наразі більшість українців оптимістично оцінюють шлях, яким рухається країна.
Водночас частка тих, хто вважає, що справи йдуть у неправильному напрямку, зросла з 16% до 29%.
Незалежно від регіону проживання приблизно однакова частка населення (58-61%) вважають, що справи в Україні рухаються у правильному напрямку. Також у всіх регіонах 27-31% вважають, що справи, навпаки, рухаються в неправильному напрямку.
Опитування проведене упродовж 30 вересня-13 жовтня 2023 року. Методом телефонних інтерв’ю з використанням комп’ютера (computer-assistedtelephoneinterviews, CATI) на основі випадкової вибірки мобільних телефонних номерів (з випадковою генерацією телефонних номерів та подальшим статистичним зважуванням) опитано 2007 респондентів, що мешкають у всіх регіонах України (крім АР Крим). Опитування проводилося з дорослими (у віці 18 років і старше) громадянами України, які на момент опитування проживали на території України (у межах, які контролювалися владою України до 24 лютого 2022 року). До вибірки не могли потрапити мешканці тимчасово окупованих територій, а також опитування не проводилося з громадянами за кордоном.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter, Telegram та Instagram.
The post КМІС: оптимістів поки що більше, але росте частка тих, хто вважає, що справи в Україні рухаються у неправильному напрямку appeared first on Прямий.
Схожі новини
РФ втратила вже 20% нафтових доходів: на Банковій повідомили, чи триватитимуть удари по російським НПЗ
Трамп переконаний, що Україна та Крим мають бути частиною Росії — ексрадниця політика
Як “пролюбили” Трипільську ТЕС. Що це – службова недбалість чи неприхована зрада?