fbpx

Пул Першого

Все про Перших та їх оточення

Кличко: Київрада звернеться до Уряду розпочати діалог із волонтерами та не ускладнювати їхню роботу в допомозі армії, переселенцям і ветеранам

Київрада звернеться до Уряду розпочати діалог із волонтерами та не ускладнювати їхню роботу в допомозі армії, переселенцям і ветеранам. Бо постанова Кабміну щодо нового порядку ввезення гуманітарної допомоги буквально паралізує волонтерську діяльність в Україні. Про це мер Києва Віталій Кличко заявив на засіданні Київради.

«Сьогодні ми повинні звернутися до Уряду, аби не допустити колапсу із ввезенням гуманітарної допомоги, який загрожує внаслідок «екзотичних» рішень центральної влади. Бо постанова Уряду щодо нового порядку ввезення гуманітарної допомоги буквально паралізує волонтерську діяльність в Україні. І точкові правки, внесені Кабміном минулого тижня, не вирішують питання. Ми звертаємося до Уряду розпочати змістовний діалог із волонтерами і дослухатись до їх аргументів. Та не ускладнювати роботу людей, які допомагають армії, переселенцям, ветеранам. Зробити все, щоб Україна, через надумані перепони, не залишилася без гуманітарної допомоги», – наголосив Віталій Кличко.

Поділитися цією публікацією