Мер Києва особисто приїхав привітати військових, які бʼються на найгарячіших ділянках фронту на сході України. Відвідав 5 військових підрозділів, поспілкувався і підтримав наших захисників.
Привезли їм дрони (80 FPV та 8 квадрокоптерів Mavic 3), деяке інше спорядження, про яке вони просили, хімічні грілки, продукти харчування.
Підтримуємо наших бійців, які героїчно бʼються в надскладних умовах. Без сну, в холоді й багнюці, під постійним вогнем ворога.
Сьогодні всі вони згадували свої родини, трохи жартували і загадували одне бажання. Ви знаєте яке!
З Новим роком! Нехай він буде для України переможним!

Схожі новини
Скандал у спорті: чому народний депутат вимагає звільнити міністра Бідного
Росіяни масовано атакували Запоріжжя та область: є загиблі та поранені, серед них дитина
ЗСУ за добу знищили 1190 окупантів та 51 артсистему ворога