fbpx

Пул Першого

Все про Перших та їх оточення

Катар – Еквадор: дубль “Валенсії” і “ніякі” господарі

Найочікуваніша футбольна подія останніх чотирьох років! Для багатьох в Україні навіть восьми, бо минулий чемпіонат світу в Росії можна було просто ігнорувати.
За результатами жеребкування першим матчем мало стати протистояння між Нідерландами та Сенегалом, проте катарці дуже хотіли, аби в матчі відкритті грав господар. Тому для FIFA це не стало проблемою, календар переписали і першим матчем Мундіалю стала зустріч Еквадор – Катар.
У будь-якій іншій ситуації цей матч не привернув би увагу глядачів, але відкриття це завжди перлина турніру. Проте не цього разу.
З перших хвилин зустрічі Еквадор взяв м’яч під свій контроль, і вже на третій хвилині колишній гравець Вест Гему, а нині півзахисник Фенербахче Еннер Валенсія відкрив рахунок у матчі. Але штучний інтелект, який на цьому Мундіалі фіксує офсайди, скасував гол. Зізнаюсь, що особисто я не помітив ніякого положення поза грою. Навіть після повтору і намальованої графіки по епізоду. Її, до речі, показали лише раз, тому важко оцінити цей епізод.

Мабуть це був би найобговорюваніший момент 1-го тайму, аби за 10 хвилин воротар Катару не збив Валенсію у власному штрафному майданчику, і Енер з пенальті розвів голкіпера і м’яч в різні сторони. 0:1 на 16-й хвилині.
На цьому Еквадор не зупинився, хоча катарці робили для цього все. Відривали ноги, били ліктями в обличчя, але безрезультатно. На 31-й хвилині Валенсія подвоїв рахунок, забивши перший дубль на чемпіонаті світу.
На перерву команди пішли в різному настрої. При чому еквадорці після свистка всією командою обіймалися в колі. Вперше таке бачив посеред матчу.
Другий тайм розпочався більш спокійно. Але статистичний показник, який багато що скаже про цей матч: катарці вперше торкнулися м’яча у штрафній Еквадору лише на 50ій хвилині. Окрім серії замін і кількох моментів в обидві сторони не можна сказати, що в другій половині матчу було щось цікаве.

Катар став першою країною-господарем, яка програла стартовий матч за 92 роки існування Чемпіонатів Світу. Головне, щоб після цього поєдинку шейхи не сказали, що турнір закінчився.
Завтра о 15:00 Англія зустрінеться з Іраном. О 18:00 Нідерланди гратимуть проти Сенегалу. А закінчиться футбольний день о 21:00 матчем США – Уельс.
Як повідомлялось, збірна Еквадору перемогла Катар у матчі-відкритті чемпіонату світу з футболу.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter, Telegram та Instagram.
The post Катар – Еквадор: дубль “Валенсії” і “ніякі” господарі appeared first on Прямий.