fbpx

Пул Першого

Все про Перших та їх оточення

Канада надасть Україні понад 11 тисяч штурмових гвинтівок Colt: що ще пообіцяв прем’єр Трюдо

Канада 24 листопада оголосила про новий пакет військової допомоги для України. Йдеться про стрілецьку зброю, зокрема виробництва компанії Colt Canada.
Про це прем’єр-міністр Канади Джастін Трюдо заявив на спільній пресконференції з президентом Європейської комісії Урсулою фон дер Ляєн та головою Європейської ради Шарлем Мішелем.
“Україна продовжує потребувати підтримки для їх захисту”, – зазначив урядовець, наголосивши на тому, що російська агресія триває й Україна надалі потребує підтримки, щоб оборонятися.
За його словами, Канада передасть українським військовим 11 000 штурмових гвинтівок та понад 9 мільйонів набоїв. Їх виготовила компанія Colt Canada, яка базується в Онтаріо.
Окрім того, політики обговорили подальше посилення санкцій проти Росії.

Канада очолить коаліцію з повернення українських дітей, викрадених Росією

Раніше українські рятувальники отримали від Канади шість роботів Digital Vanguard–S для дистанційного розмінування територій. Роботизовані комплекси Digital Vanguard–S передали піротехнічним підрозділам Миколаївської, Запорізької областей та саперам Луганського гарнізону, які нині працюють на Херсонщині, а також Мобільному рятувальному центру швидкого реагування, Міжрегіональному центру швидкого реагування ДСНС України та 2-му Спеціальному центру швидкого реагування ДСНС.
Як повідомляв “Прямий”, уряд Канади запровадив нову тимчасову міграційну програму, яка дозволяє українцям отримати дозвіл на постійне проживання у країні. Скористатися нею зможуть громадяни України, чиї близькі родичі мають канадське громадянство або статус постійного жителя Канади. Відповідно до програми, близькими родичами вважаються діти, батьки, бабусі й дідусі, подружжя, а також брати й сестри.
Нагадаємо, у жовтні Канада почала ратифікувати оновлену угоду про зону вільної торгівлі з Україною.  Новий варіант угоди містить окремі глави та положення про торгівлю послугами (зокрема фінансовими), інвестиції, тимчасовий в’їзд для бізнесменів, телекомунікації, цифрову торгівлю, працю та навколишнє середовище тощо.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter, Telegram та Instagram
The post Канада надасть Україні понад 11 тисяч штурмових гвинтівок Colt: що ще пообіцяв прем’єр Трюдо appeared first on Прямий.

Поділитися цією публікацією