fbpx

Пул Першого

Все про Перших та їх оточення

Канада надасть Україні додаткову фінансову допомогу: деталі

Канада надасть Україні 151,7 мільйона доларів на нову гуманітарну допомогу, допомогу в цілях розвитку, підтримки миру і безпеки.

Про це йдеться в повідомленні пресслужби прем’єра Канади Джастіна Трюдо.

“Ґрунтуючись на тісній співпраці партнерів G7 в останні місяці для підтримки України, прем’єр-міністр Трюдо оголосив про нову гуманітарну допомогу, підтримку миру та безпеки у розмірі 151,7 млн канадських доларів (115 млн доларів США) для України. Це включає 75 млн канадських доларів у вигляді гуманітарної допомоги, щоб допомогти українцям отримати їжу, готівку та ваучери, захист, житло та медичні послуги”, – повідомили в  Трюдо.

Зазначається, що у межах допомоги Україна має отримати 52 млн канадських доларів на сільськогосподарські потреби, зокрема створення зерносховищ, які мають допомогти покращити продовольчу безпеку, 15 млн канадських доларів на підтримку робіт із розмінування, а також 9,7 млн канадських доларів на підтримку відповідальності за порушення прав людини.

“Прем’єр-міністр також оголосив, що Канада надасть Україні кредит у розмірі 200 млн канадських доларів (близько 150 млн доларів США) через Міжнародний валютний фонд, щоб допомогти задовольнити її нагальні потреби у ліквідності”, – йдеться в повідомленні.

Також Трюдо оголосив, що 72 млн доларів, які Канада пообіцяла 9 квітня 2022 року, будуть надані для подолання кризи в Україні та сусідніх країнах.

Поділитися цією публікацією