7 липня на засіданні Уряду було затверджено єдині правила перевезення тварин у міжміському та міжнародному автобусному сполученні.
Про це повідомила пресслужба Міністерства розвитку громад та територій України.
“До цього часу ми мали нечіткі й неоднозначні норми, які визначали, як саме перевозити тварин у міжміських та міжнародних автобусах. Це створювало плутанину для пасажирів, водіїв і перевізників. Нові правила – це крок до безпечнішого, передбачуваного та гуманного транспорту. Вони враховують потреби пасажирів, тварин і операторів ринку”, – зазначив очільник відомства.
Так, згідно з новими правилами
Дрібних тварин (вагою до 10 кг) – собак, котів, декоративних птахів, гризунів – потрібно перевозити у спеціальних контейнерах, клітках або сумках з абсорбуючим дном. Тварин можна розміщувати на руках, під сидінням або на окремому місці.
Собак середнього та великого розміру (10 – 45 кг) дозволено перевозити тільки в наморднику. Пасажир зобов’язаний викупити всі сусідні місця в одному ряду та розмістити тварину на спеціальній підстилці на підлозі, садити собаку на сидіння заборонено.
Собак вагою понад 45 кг можна перевозити відповідно до окремих умов перевізника на спеціально обладнаному транспорті.
Собаки-поводирі, які супроводжують осіб з інвалідністю, перевозяться безоплатно, без викупу місць, у наморднику та на короткому повідці – поряд з людиною, яку супроводжують.
Відповідне рішення Кабінету міністрів набуде чинності з моменту офіційної публікації.
“Затверджені правила обов’язкові до виконання всіма перевізниками, які здійснюють внутрішні та міжнародні автобусні перевезення пасажирів”, – наголосили в міністерстві.
Нагадаємо, у столиці з 12 травня власники домашніх улюбленців можуть зареєструвати своїх тварин безпосередньо в Центрах надання адміністративних послуг.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter, Telegram та Instagram.
The post Кабмін затвердив єдині вимоги для перевезення тварин у транспорті: деталі нових правил appeared first on Прямий.
Схожі новини
єВідновлення: ВПО зможуть отримувати від держави компенсацію
Нацбанк ввів в обіг нову монету 5 гривень: деталі
Чи може онлайн-школа бути повноцінною заміною традиційної?