fbpx

Пул Першого

Все про Перших та їх оточення

Іспанія — Німеччина: найкраще, що було на ЧС

Іспанія в першому турі знищила Коста-Рику з рахунком 7:0. Домінування “фурії-рохи” було настільки відчутним, що латиноамериканці навіть жодного разу не вдарили по воротах, при цьому іспанці віддали понад 1000 передач.
Німеччина точно награла на нічию у матчі з Японією, але “сині самураї” пішли у ва-банк за рахунку 1:0 (перейшовши на гру в три захисники), і перемогли 2:1.
Тому в матчі з іспанцями “бундестім” мала забирати очки, аби залишатись в боротьбі за вихід в плей-офф. Тим паче, що в паралельному матчі Коста-Рика неочікувано перемогла Японію – 2:0.

Аргентина – Мексика: Марадона вже не найкращий

Іспанія на початку зустрічі більше контролювала м‘яч, а німці намагались грати на контратаках. На 9-ій хвилині рахунок міг відкривати Дані Ольмо, який відгукнувся на передачу на межі штрафного майданчика, але Мануель Ноєр вчергове продемонстрував чому ворота збірної захищає він, а не воротар Барси Марк Тер Штеген.
Німці в центрі поля грали агресивно і за це схопили кілька гірчичників, проте здавалося, що таким чином вони нав‘язували іспанцям свою гру. Хочете організовано атакувати? А якщо ми ці атаки жорстко зупинятимемо…. знову і знову… то може ви почнете помилятися?

Франція – Данія: прокляття офіційно зняте

На 40ій хвилині “бундестім” отримала можливість подати м‘яч в штрафний і Антоні Рюдігер забив перший гол. Згодом його скасує суддя через офсайд, проте стало зрозуміло, що в другому таймі екшн триватиме.
У наступній 45-хвилинці перший небезпечний момент стався на 56-ій, коли Кіміх пробивав по воротах Унай Сімона, але голкіпер з Більбао був на місці.
Перший половину зустрічі обидві збірні грали без номінальних форвадів. На другий тайм випустили Альваро Морату, який зрівняв рахунок на 62-ій після передачі Жорді Альби.

Бразилія — Сербія: заявка на чемпіонство

А за німців попереду бігав Ніклас Фуллькруг, який ще не так давно грав у Бундеслізі-2, а на 83 зрівняв рахунок у матчі.
1:1 – рахунок який влаштовував збірну Німеччини перед матчем з Коста-Рикою. Звичайно на 95ій Сане міг забити переможний гол за Німеччину, і поховати Іспанію, проте гравець Баварії перегравши воротаря віддав кривий пас, який швидко нейтралізували.
Німеччина увімкнулась у гру в другому таймі і Іспанія не дуже встигала за бройлівським рухом, який нав‘язували німці. Уявіть лише — іспаці це про порядок, а німці — хаос. Де окрім футболу ще можна таке побачити?
Герой матчу це звичайно Жорді Альба. Але зірочкою поєдинку я назву 19-річного баварця Джамала Мусіала. Дивитись за його грою — це насолода. У хлопця попереду велике майбутнє. А в Німеччини — Коста-Рика, тим часом Іспанія гратиме проти Японії.
Нагадаємо, після перемоги збірної Польщі над Саудівською Аравією в матчі чемпіонату світу з футболу воротар поляків Войцех Щенсни висловився на підтримку України.

Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter, Telegram та Instagram.

The post Іспанія — Німеччина: найкраще, що було на ЧС appeared first on Прямий.