fbpx

Пул Першого

Все про Перших та їх оточення

Іран випустив по Ізраїлю близько 300 ракет та безпілотників, є поранені

Армія оборони Ізраїлю (ЦАХАЛ) повідомила, що успішно перехопила 99% із близько 300 ракет та безпілотників, які були випущені Іраном по Ізраїлю протягом ночі 14 квітня. Унаслідок атаки було поранено принаймні 31 людину. Про це пишуть Times of Israel та Jerusalem Post.

Серед постраждалих відомо про семирічну дівчинку з бедуїнського села поблизу міста Арад, яка отримала серйозні поранення і знаходиться в реанімації. Медичні працівники “Червоного Щита Давида” заявили, що надали допомогу 31 людині, серед яких є двоє дітей з тяжкими пораненнями на півдні країни.

Прессекретар ЦАХАЛу Даніель Хагарі повідомив, що Іран запустив 170 безпілотників і 30 крилатих ракет, проте жодна з них не потрапила на територію Ізраїлю, і всі вони були успішно збиті за межами країни за допомогою Ізраїлю та його союзників.

У додаток до цього, Іран випустив 120 балістичних ракет, декілька з яких пройшли оборону Ізраїлю і вразили авіабазу Неватім на півдні країни. Інфраструктура бази зазнала “незначних збитків”, за словами Хагарі.

Ізраїль наразі не прийняв жодного рішення щодо відповіді на іранську атаку. США засудили атаку Ірану і наголосили, що їхні зобов’язання щодо безпеки Ізраїлю є “залізними”, але вони не братимуть участі в будь-яких наступальних операціях проти Ірану, повідомляє CNN. У свою чергу, в Ірані ці удари вважають відповіддю на “численні злочини Ізраїлю”, зокрема на напад на консульський відділ посольства Ірану в Дамаску та загибель групи командирів і військових радників.
Раніше США попередили Ізраїль про можливу атаку з боку Ірану.

Поділитися цією публікацією