fbpx

Пул Першого

Все про Перших та їх оточення

Ілона Маска звинуватили в романі з дружиною співзасновника Google: він відповів

В американських ЗМІ з’явилася інформація про те, що причиною розлучення співзасновника Google Сергія Бріна став роман його дружини з Ілоном Маском.

Про це пише Wall Street Journal.

За даними видання, восени минулого року в Ілона Маска був короткий роман із дружиною Сергія Бріна. Це спонукало співзасновника Google подати на розлучення на початку цього року та припинило довгу дружбу мільярдерів.

Цікаво, що джерела видання також стверджують, що на початку цього року Ілон Маск став перед Бріном на коліно і перепросив за роман. Щобільше, джерела повідомляють, що Брін нібито прийняв його вибачення, але після цього обмежив будь-які контакти з Маском.

The Wall Street Journal зазначає, що окрім цього Маск зараз  розв’язує бізнес-проблеми зі збоєм у виробництві в Tesla та має судову тяганину через бажання відкликати свою пропозицію щодо купівлі Twitter.

Ілон Маск прокоментував повідомлення про його роман із колишньою дружиною Сергія Бріна Ніколь Шанахан, з якою той зараз розлучається. Він написав у своєму Twitter, що вони із Сергієм є друзями та навіть відпочивали напередодні разом на одній із вечірок. А з Ніколь він бачився лише двічі за три роки.

“Це все повна нісенітниця собача. Ми з Сергієм друзі й були вчора на одній вечірці. Я бачився з Ніколь лише двічі за три роки, обидва рази нас оточувала величезна кількість людей. Нічого романтичного”, — написав він.

This is total bs. Sergey and I are friends and were at a party together last night!
I’ve only seen Nicole twice in three years, both times with many other people around. Nothing romantic.
— Elon Musk (@elonmusk) July 25, 2022

Нагадаємо, що Twitter подав до суду на Ілона Маска.

Поділитися цією публікацією