fbpx

Пул Першого

Все про Перших та їх оточення

IKEA повністю виходить з росії

IKEA, яка призупинила свою співпрацю з РФ, вирішила повністю закрити свої магазини в країні-агресорі. Співробітників, які й досі отримували зарплати, скоротять. Про це із посиланням на власні джерела повідомляє видання “Обережно, новини”. “За нашими даними, про це менеджменту оголосили під час загальних зборів, які проходять зараз. Незабаром компанія має повідомити про це офіційно. Співробітників скоротять, заводи та виробництво продадуть іншому власнику”, – йдеться у повідомленні.

При цьому на Яндекс.Маркеті почали продавати меблі з IKEA. Компанія IKEA має 17 магазинів у Росії та один розподільчий центр. В останньому фінансовому році Росія була 10-м за величиною ринком з роздрібним продажем у розмірі 1,6 млрд євро, або 4% від загального обсягу роздрібного продажу.

До речі, ще у квітні заступник голови Мінпромторгу РФ Віктор Євтухов заявив про те, що компанії IKEA, Massimo Dutti, Zara, Pull&Bear, Oysho, Bershka, Stradivarius, Zara Home, Uterque нібито хочуть повернутися на російський ринок. Мовляв, менеджери вже шукають можливість для цього.

Проте в результаті компанія одна за одною ухвалюють рішення повністю припинити свою діяльність у РФ і закрити підприємства.

Поділитися цією публікацією