HyperFocal: 0
Компанія Hyundai Motor розпочне будівництво нового заводу з виробництва електромобілів у Південній Кореї потужністю 200 тис автомобілів на рік.
Про це повідомляє Bloomberg.
Зазначається, що роботи розпочнуться цього року, а масове виробництво має стартувати в першому кварталі 2026 року, і першою моделлю, яка зійде з конвеєра, стане позашляховик Genesis.
Hyundai інвестує 1,5 млрд дол у будівництво заводу, який займе 548 000 квадратних метрів землі на колишньому автодромі. Майданчик розташований всередині заводського комплексу Hyundai в Ульсані, який вже має річну виробничу потужність у 1,4 млн автомобілів.
Крім того, Hyundai, яка контролює бренди Kia і Genesis, планує збільшити річний випуск електромобілів в Кореї до 1,51 млн авто до кінця цього десятиліття, або близько 40% від передбачуваного глобального виробництва групи в 3,64 млн автомобілів.

Схожі новини
Скандал у спорті: чому народний депутат вимагає звільнити міністра Бідного
Росіяни масовано атакували Запоріжжя та область: є загиблі та поранені, серед них дитина
ЗСУ за добу знищили 1190 окупантів та 51 артсистему ворога