Генпрокурор Угорщини Габор Балінт Надь може піти у відставку через скандал з «Ощадом».<br /><br /><img src=”https://businessua.com/uploads/images/2026/4080_aa_6c74a565.jpg” border=”0″ width=”750″ height=”465″ alt=”4080_aa_6c74a565.jpg (67.7 Kb)” /><br /><br /> Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на видання HVG, яке цитує слова прем’єра Угорщини Петера Мадяра.<br /><br />За словами Мадяра, для відставки генерального прокурора Угорщини — призначеного ще за часів колишнього прем’єра Віктора Орбана — не знадобиться жодних спеціальних кроків.<br /><br />«Може бути пов’язано», — так прем’єр відповів на запитання журналістів про зв’язок відставки зі справою інкасаторів «Ощадбанку».<br /><br />За його словами, генпрокурор незабаром сам піде з посади.<br /><br />Нагадаємо: 5 березня 2026 року угорська влада зупинила два броньовані автомобілі «Ощадбанку» поблизу Будапешта. У машинах перевозили 40 мільйонів доларів, 35 мільйонів євро та 9 кілограмів золота — це був звичайний рейс між австрійським Raiffeisen Bank та Ощадбанком.<br /><br />Семеро інкасаторів, які супроводжували вантаж, провели в кайданках понад 28 годин. Одного з них під час допитів двічі примусово вкололи — після цього йому стало зле і його відвезли до лікарні.

Схожі новини
Одеса та Карпати кличуть на сезонну роботу: кого шукають
Перевірка фізичної ідентифікації пенсіонерів на 2026-й
Шахраї маскуються під суд: свіжа схема з фальшивими повістками