fbpx

Пул Першого

Все про Перших та їх оточення

Франція – Данія: прокляття офіційно зняте

Після того, як Франція впевнено перемогла Австралію, а Данія невиразно виступила проти Тунісу — сьогоднішня зустріч мала мотивувати скандинавів боротися за очки.
Тим паче, що прокляття чемпіонів ще ніхто не скасував. До цього дня.
Обидва тайми команди починали досить рівно і демонстрували багато боротьби.

Бразилія — Сербія: заявка на чемпіонство

На 21 хвилині Рабьо міг відкривати рахунок після подачі Усмана Дембеле, але голкіпер датчан Кайспер Шмейхель був на місці.
Данія намагалася контратакувати, і на 35 хвилині після подачі Хьойберга – Корнеліус бив по воротах, але прострелив повз ближню стійку.
Другий тайм розпочався з заміни форварда данців Корнеліуса, в якого була жовта картка на нападника Еспаньола — Бретвейта.
З 55 хвилини Франція почала суцільно домінувати. Спочатку воротар врятував Данію — Мбаппе після пострілу з лівого флангу бив у нижній кут, але Шмейхель парирував на кутовий.

Франція — Австралія: чемпіонська гра від чемпіонів

Але вже за три хвилини Кіліан намагався прокинути між ніг Хьойбергу і вийти на ударну позицію. Але півзахисник Тоттенгема прочитав задум француза.
На 60ій Грізман влупив “по горобцях”. Але вже за хвилину Мбаппе перевів м‘яч на Тео Ернандеса, який швидко повернув його на зіркового француза, і Мбаппе запалив на табло 1:0.
Вже за вісім хвилин Еріксен подаватиме кутовий і Андерсен поверне в матч інтригу – 1:1.

Огляд матчу Аргентина-Саудівська Аравія: команда саудитів створила першу сенсацію Чемпіонату світу-2022

Правда ненадовго. Чинним чемпіонам була потрібна перемога — і вони за нею впевнено крокували.
78-ма — Чуамені з вбивчої позиції після подачі з кута поля пробив повз ворота. 80-та — Рабьо б‘є в падінні через себе і знову не влучає.
Коли не забивають партнери, то треба брати ініціативу на себе, подумав Мбаппе і на 86-й успішно замкнув передачу від Грізмана. 2:1. Дубль Кіліана і третій забитий м‘яч в двох зіграних поєдинках.
Франція нарешті перервала прокляття чемпіонів. Три попередні переможці мундіалів не могли подолати груповий етап в наступному чемпіонаті. Французи в Катарі забезпечили собі вихід в 1/8, навіть без третього матчу. Поєдинок проти Тунісу тепер чиста формальність. А в Данії попереду Австралія, яка сьогодні перемогла 1:0.

Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter, Telegram та Instagram.

The post Франція – Данія: прокляття офіційно зняте appeared first on Прямий.