Джерело: Facebook-сторінка автора.
Шановна пані Марія Воротило написала цікавий допис про новий підручник історії України для 11 класу. Видавництва “Ранок” 2025 року. Там в авторах рахується не останній чоловік — медійний Акім Галімов та інші двоє. Так от вийшло так, що Зеленський і компанія аж не соромляться натягувати на себе лаври героїчних переможців війни.
Так як повномасштабне вторгнення навчило мене бути Хомою Невіруючим — і перевіряти всю інфу додатково, я знайшла той підручник. Нуль інформації про те, а що передувало повномасштабному вторгненню. А саме утиски армії в грошах і намагання помиритись з Путіним по самі помідори, так би мовити. Всі ці заяви за три дні, що нащо армії гроші, у нас дороги недобудовані.
Про текстівки окремо ще розберу. Але вони куці й написані як для ******тих. Я розумію, що нинішнє покоління Альфа більше сидить у Tik-Tok, але тексти тупо як для кончених. Кажу, як людина, яка постійно була на історичних олімпіадах, і воно таки важливо. Зі свого досвіду скажу, що зацікавленість історією, і моя бомбезна вчителька Надія Михайлівна стали визначальними для вибору мого життєвого шляху.
Тепер про фоточки. Забагато Зеленського, який не несе смислового навантаження. Хоча якісний підручник — це якраз найточніші ілюстрації. Ключові історичні фото.Початок повномасштабного вторгення промаркували *****ми Єрмака, Зеленського і брата асвабадітєля ГРУ РФ Подоляка. Хоча це було 25 лютого. А ключова фотка саме 24 лютого — російські “алігатори” у повітрі над Гостомелем, які були пробивною силою для окупації столиці.
Оце справді була моторош. Згадала про світлину танкових колон через Чонгар. Але хто ж таке буде друкувати, бо нарід спитає, а “чому Чонгар був не замінований?”.Далі — згадується аж одним реченням Герой України, морський піхотинець Віталій Скакун здійснив підрив автомобільного мосту Генічеськ — Арабатська Стрілка. Хлопець у ньому підручнику не достойний знаменитого портретного фото, яке облетіло усі ЗМІ світу.Звільнення Херсонщини — просто протокольне фото Зе на врученні якогось ордену генералу.
Хоча знамениті фото — це танці навколо багаття цивільних із бійцями 28 бригади. Обійми людей із генералом Дмитром Марченком — ключовою особою оборони Миколаєва, після яких генералу заборонили публічну роботу. І звісно — гори жовтих хризантем, якими осипали ЗСУ.
Оборона Маріуполя. Це однозначно асоціація з виснаженим Редісом із підвалу між боями. Його просто згадують трьома словами й фоток рівно нуль. Ані його, ані побратимів. Завидує Банкова, егеж, молодому військовому таланту?Харківська операція. Три абзаци. І нуль ключових кадрів — а-ля військові знімають російську ****ю з борда, а під низом вірш Шевченка “борітеся – поборете”. Це було в Балаклії.Нема знаменитої фотки — людей, які чекають евакуації під Ірпінським мостом. Чи отої, де в березні люди йдуть через річку голими ногами і несуть на спинах дітей. Це надто сумно?
Замість символічного фото звільнення Бучі — якась протокольна ***** зі Стефанчуком. Хоча фотка, яка врізається у душу — це жіноча рука з манікюром. Або розриті могили довкола церкви.Залужний аж на одному загальному фото, Сирський — аж одне маленьке фото з Вікіпедії. Мда, за роки війни не знайшлось жодного нормального і живого, хоча їх чимало класних насправді.Інших генералів взагалі не показують. Якихось кумирів для молоді, як то Роман Ратушний, “Да Вінчі”, “Джус”, “Мунфіш” чи ще когось — взагалі нема.
Нема жодної волонтерки, історії про жінку-військову, як то Таня Чубар чи Наталя Грабарчук — які стали мемами, нема в “помінє”. Є мале фото Пташки й хвате з того жіноцтва. Хоча тут би аж просилась історія Ірини Цибух з “Госпітальєрів”.
Нема згадки про популярні вже серед молоді акції “Free Azov”. Це дивно для підручника історії, бо вже наші спортсмени а-ля Усик і співачки а-ля популярна Омаргалієва вписують це у свої промоакції та музичні кліпи.
Загалом це пахне промивкою мізків молодняку і тупий фальсифікат. Це дуже огидний підручник. І я вперше радію, що в мене нема дітей-підлітків, які б читали цю ромколу гаражну.
Що цікаво, пса Патрона — як успішної PR-акції нема. Мабуть, теж недостойний і має високі рейтинги.
Раніше стало відомо, що у шести наукових статтях авторства та співавторства заступника міністра освіти та науки, а також депутата Київради від “Слуги народу” Андрія Вітренка виявили плагіат.
Слід зазначити, що колишнього міністра оборони України Олексій Резнікова не підозрюють та навіть не викликають як свідка у справі щодо можливих зловживань під час закупівель харчів для Збройних сил України.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter, Telegram та Instagram.
Матеріали, що публікуються в розділі “ДУМКИ”, відображають думку автора публікації, який несе повну відповідальність за вірогідність інформації.
Редакція prm.ua може не поділяти думки, викладені в авторському матеріалі.
Власник вебсторінки в розділі “ДУМКИ” є автор публікації.
The post Фальсифікація історії і культ особи Зеленського appeared first on Прямий.
Схожі новини
“Рожевий Місяць” зійде над Україною: як його побачити та чим він особливий
Армія РФ поранила одного жителя Донеччини
Посолка США в Україні подала у відставку: у чому причина та до чого тут Трамп