Фото - Zuma Press
Американська телезірка – Дженніфер Еністон, яка зіграла головну роль в серіалі The Morning Show, оголосила про завершення знімального процесу.
Про це повідомляє Metro.
Еністон попрощалася з командою серіалу після того, як фінал другого сезону вийшов на Apple TV+.
‘Ми це зробили. Дійшли до пікової точки… І я можу пишатися кожним з цих надзвичайних акторів, командою, про яку можна лише мріяти, та режисерами, котрі тримали мене за руку в цій досить емоційній подорожі”, – написала Еністон в Інстаграмі.
“Дякую вам усім за те, що ви всі були поряд”, – додала акторка.
The Morning Show («Ранкове шоу») – американський телесеріал 2019 року про боротьбу телеведучої із сексуальними домаганнями на роботі. У головних ролях – Дженніфер Еністон, Різ Візерспун та Стівен Карелл.
Проєкт був створений за книжкою журналіста Браяна Стелтера “Початок ранку”. Прем’єра телесеріалу відбулась на Apple TV+ 1 листопада 2019 року.
Перший сезон телепроєкту був номінований на “Золотий глобус” та “Еммі”.

Схожі новини
Скандал у спорті: чому народний депутат вимагає звільнити міністра Бідного
Росіяни масовано атакували Запоріжжя та область: є загиблі та поранені, серед них дитина
ЗСУ за добу знищили 1190 окупантів та 51 артсистему ворога