Уряд додатково спрямував 220 мільйонів гривень на потреби Сил оборони за рахунок коштів, які були призначені на фінансування НКРЕКП.<br /><br /><img src=”https://businessua.com/uploads/images/2026/0999_ttck_780x480_f981badd.jpeg” border=”0″ width=”780″ height=”480″ alt=”0999_ttck_780x0_f981badd.jpeg (50.55 Kb)” /> Про це повідомила прем’єр-міністерка Юлія Свириденко.<br /><br />Це кошти, які залишилися невикористаними у видатках бюджету на фінансування Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, зазначила вона.<br /><br />З них 100 млн грн буде використано на підготовку кадрів Національної гвардії, а 70 млн грн — Міністерству оборони на розвиток, закупівлю, модернізацію та ремонт озброєння. Ще 50 млн грн — на діяльність Головного управління розвідки.<br /><br />”Фінансування оборони є безумовним пріоритетом. Тому кошти, зекономлені за іншими бюджетними програмами, у встановленому порядку спрямовуємо на зміцнення безпеки та обороноздатності України”, – говориться у повідомленні.

Схожі новини
Залізниця Запоріжжя та Сумщини опинилася під ударом рф
Нова пошта попередила українців про фейкові вакансії
Binance має намір залишитися на ринку ЄС