Пул Першого

Все про Перших та їх оточення

Для ЗСУ виділили додаткові 220 млн грн

Уряд додатково спрямував 220 мільйонів гривень на потреби Сил оборони за рахунок коштів, які були призначені на фінансування НКРЕКП.<br /><br /><img src=”https://businessua.com/uploads/images/2026/0999_ttck_780x480_f981badd.jpeg” border=”0″ width=”780″ height=”480″ alt=”0999_ttck_780x0_f981badd.jpeg (50.55 Kb)” /> Про це повідомила прем’єр-міністерка Юлія Свириденко.<br /><br />Це кошти, які залишилися невикористаними у видатках бюджету на фінансування Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, зазначила вона.<br /><br />З них 100 млн грн буде використано на підготовку кадрів Національної гвардії, а ⁠70 млн грн — Міністерству оборони на розвиток, закупівлю, модернізацію та ремонт озброєння. Ще 50 млн грн — на діяльність Головного управління розвідки.<br /><br />”Фінансування оборони є безумовним пріоритетом. Тому кошти, зекономлені за іншими бюджетними програмами, у встановленому порядку спрямовуємо на зміцнення безпеки та обороноздатності України”, – говориться у повідомленні.

Поділитися цією публікацією