За даними британської розвідки, російські війська, ймовірно, діють у районах, прилеглих до електростанції, і використовували артилерійські підрозділи, що базуються в цих районах, для обстрілу території України на західному березі Дніпра.
“Війська РФ, ймовірно, використовували ширшу територію об’єкта, зокрема сусіднє місто Енергодар, для відпочинку своїх сил, використовуючи захищений статус атомної електростанції, щоб зменшити ризик для свого обладнання та особового складу від нічних українських атак.” – йдеться у зведенні.
До слова Американський інститут вивчення війни заявив, що росіяни використовують Запорізьку АЕС для залякування Заходу.
Раніше гендиректор Міжнародного агентства з атомної енергії (МАГАТЕ) Рафаель Гроссі заявив, що ситуація на Запорізькій атомній електростанції, захопленій російськими військовими з 4 березня, вийшла з-під контролю й стає все серйознішою.

Схожі новини
Скандал у спорті: чому народний депутат вимагає звільнити міністра Бідного
Росіяни масовано атакували Запоріжжя та область: є загиблі та поранені, серед них дитина
ЗСУ за добу знищили 1190 окупантів та 51 артсистему ворога