Джерело: Facebook-сторінка автора
У соцмережах підіймається хвиля “захистимо своїх” – на тлі помилок, допущених Зеленським і його офісом у США.
Мовляв, це не офісні “мудрагелі” написали пустопорожні декларації і вимоги до союзників замість Плану Перемоги, і не Зеленський перейшов межу дипломатії у публічних висловлюваннях та інтервʼю – а це американці, сякі-такі, на догоду перевазі на виборах напустились на нашого Президента.
Трамп, США та Україна: як Зеленський повністю провалив зовнішню політику
І що нині усім патріотам належить безумовно підтримати Зеленського, бо ж він Президент України, яка воює. І, відповідно, заклеймити американських політиків і посадових осіб, які сміли його критикувати.
Цікаво, що цю думку проводять часто ті самі люди, які у 2014-2019 – теж під час війни і кризи – не давали спуску Порошенку, критикуючи кожен його крок. Нині ж позиція змінилась. Нині “патріотизмом” вважається безоглядна підтримка Президента, його офісу і їхньої політики.
Однак такий підхід несе в собі колосальну небезпеку. Одна з переваг демократії – якраз критичне мислення. Коли дії можновладців піддаються вільному аналізу, результати відкрито обговорюються. Це дозволяє визначити помилки і виправити їх – або принаймні не повторювати. “Одобрямс” же, навпаки, небезпечний самозаспокоєнням влади. А значить, зручні можновладцям, приємні для їхніх прихильників, але згубні для країни дії вчинятимуться і далі.
Зеленський просто злив досягнення ЗСУ: Зе-фіаско у США, Маркарова і скандал із Трампом
Тому справді дієвий патріотизм нині – не демонструвати лояльність, хвалячи Зеленського і огризаючись на американських політиків.
Поведінку американців, тим більше під час виборів, ми не змінимо. Це – умови, в яких треба вміти працювати і вигравати позитиви для України.
Натомість покращити дії наших посадових осіб – можемо і повинні. У аналізі помилок і пропонуванні альтернатив і є зараз патріотизм. Бо на кону – виживання України. І спокій та комфорт можновладців, підтримка їх у їхніх провалах – неспівставна ціна за це.
Американської допомоги Україні в 2025 році не буде: чому так сталось і хто винен
Нагадаємо, раніше спікер Палати представників США Майк Джонсон оприлюднив листа до президента України Володимира Зеленського, у якому вимагає негайно звільнити посла України у США Оксану Маркарову. За його словами, що під час візиту Зеленського 22 вересня на армійський завод у Пенсильванії не було запрошено жодного представника Республіканської партії – отже мова йде про втручання України в американські вибори.
Як вважає Джонсон, цей завод розташований у “хиткому” штаті, оскільки він є ключовим у президентських виборах США і набито через це республіканців “спеціально не запросили”.”Візит очевидно був частиною політичної кампанії з метою допомогти демократам і явно є втручанням у вибори”, — заявив спікер Палати представників.
Візит Зеленського та вибори у США: яких помилок припустилась Україна
Крім того, раніше кандидат у президенти США від Республіканської партії Дональд Трамп заявив, що Америка “застрягла” у війні в Україні, й тільки його перемога дозволить їй “вийти” звідти.
Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter, Telegram та Instagram.
The post Дієвий патріотизм: як реагувати на скандал навколо візиту Зеленського у США appeared first on Прямий.
Схожі новини
США оголосили про новий пакет військової допомоги для України на 2,4 мільярда доларів: що до нього увійде
Керівна партія Грузії у передвиборчій агітації лякає громадян руйнуваннями, завданими Росією в Україні: реакція МЗС
“Цифра колосальна”: юрист назвав кількість військових, які самовільно залишили частини