Найбільший дефіцит квитків спостерігається на маршруті Київ – Львів, де попит утричі перевищує кількість доступних місць.<br /><br /><img src=”https://businessua.com/uploads/images/2026/6928_tt_357ce438.jpg” border=”0″ width=”750″ height=”478″ alt=”6928_tt_3ce438.jpg (51.71 Kb)” /> “Укрзалізниця” перевезла понад мільйон пасажирів у найгарячіший сезон – з 8 по 21 червня. Про це повідомляє пресслужба перевізника у своєму Telegram-каналі.<br /><br />”Топовий напрямок – Київ – Львів і зворотно. Тут попит на квитки перевищує пропозицію в 3 рази. Щоб більше людей мали можливість здійснити подорож, ми призначали додаткові поїзди. До їхнього складу увійшли вагони, які раніше були задіяні на напрямках з меншим навантаженням”, – ідеться в повідомленні.<br /><br />За даними компанії, за два тижні через кожен вагон у середньому пройшло 692 пасажири. Зазначається, що значна частина пасажирів зараз – дитячі групи. За звітний період залізницею скористалися понад 43,5 тис. дітей, серед яких юні спортсмени, діти діючих та загиблих військових.<br /><br />Крім того, через спеціальний резерв було оформлено поїздки для 7654 військових.<br /><br />В УЗ додали, що через масштаби дефіциту місць намагаються за можливості додавати поїзди на популярні напрямки для відпочинку на вихідні.

Схожі новини
Україна та Румунія відкрили кордон для туристичних автобусів
В Україні різко змінилися ціни на оренду житла
НБУ озвучив офіційний курс валют на 25 червня