fbpx

Пул Першого

Все про Перших та їх оточення

Данилюк через суд вимагає зупинити конкурс на голову Бюро економічної безпеки

Колишній міністр фінансів і Секретарем РНБО України Олександр Данилюк, якого не допустили до відбору на посаду глави Бюро економічної безпеки через відсутність нострифікованого диплома оскаржує конкурс через суд.

Данилюк через суд вимагає зупинити конкурс на посаду Директора Бюро економічної безпеки України “через порушення процедур”. З відповідною заявою про забезпечення позову юристи звернулися до Окружного адміністративного суду міста Києва.

Серед вимог – позивача визнати протиправними дії Комісії з проведення конкурсу на заміщення посади директора Бюро економічної безпеки України.

“Мають бути заборонені подальші етапи конкурсу на заміщення посади директора Бюро економічної безпеки України. Протягом двох днів (відлік починається сьогодні), суд зобов’язаний винести відповідну ухвалу”, – йдеться в заяві юристів.

Відзначається, що суттю порушення з боку конкурсної комісії, головою якої є радник голови Офісу президента України Тимофій Милованов, є той факт, що комісія не допустив до конкурсу Олександра Данилюка, аргументувавши це відсутністю підтвердженого наявності у претендента спеціальної освіти.

Юристи відзначають, що в переліку документів, які має подати кандидат такого вимоги немає. Як говориться в заяві юридичної фірми, вимога про наявність спеціальної освіти є тільки до особи, вже призначається на посаду директора Бюро, а не до кандидата.

Поділитися цією публікацією