Українка Леся Цуренко пробилася до другого кола турніру Жіночої тенісної асоціації (WTA) в американському Маямі із призовим фондом понад $8,77 млн.
На старті змагань киянка за 2,5 години здобула вольову перемогу над Магдою Лінетт з Польщі – 2:6, 6:1, 6:4, передає Укрінформ.
Наступна суперниця Цуренко – посіяна під 18-м номером Барбора Крейчикова з Чехії.
Турнір у Маямі триватиме до 31 березня.

Схожі новини
Скандал у спорті: чому народний депутат вимагає звільнити міністра Бідного
Росіяни масовано атакували Запоріжжя та область: є загиблі та поранені, серед них дитина
ЗСУ за добу знищили 1190 окупантів та 51 артсистему ворога