Українська тенісистка Леся Цуренко (36) поступилась британці Кеті Бултер (49) у першому колі турніру WTA 500 у Сан-Дієго.
Матч тривав 1 годину 12 хвилин.
Українка жодного разу не подала навиліт, допустила 8 подвійних помилок та використала 2 з 4 брейк-пойнтів.
Це була четверта зустріч тенісисток. Наразі Цуренко веде у рахунку в особистих зустрічах (3:1).

Схожі новини
Скандал у спорті: чому народний депутат вимагає звільнити міністра Бідного
Росіяни масовано атакували Запоріжжя та область: є загиблі та поранені, серед них дитина
ЗСУ за добу знищили 1190 окупантів та 51 артсистему ворога