fbpx

Пул Першого

Все про Перших та їх оточення

Як би ви не ставились до “вивіски” цього матчу, але гравці збірної Ірану — це вам не росіяни.
Іранські футболісти підтримують протести, а не режим. Наприклад легенда іранського футболу, екс-гравець збірної Алі Даеї не поїхав до Катару, бо заявив: “у ці важкі для країни дні я хочу лишитись зі своїм народом”.
В Ірані тривають масові заворушення, і топові футболісти підтримують їх публічно. Серед них: форвард  “Байєра” Сердар Азмун, нападник “Порту” Мехді Таремі, бомбардир “Омонії” Карім Ансаріфард, вінгер “Фейенорда” Аліреза Джаханбакш.
У жовтні група іранських футболістів та спортивних діячів звернулася до FIFA, щоб організація виключила Іран з ЧС-2022. Але цього не сталося, тому футболісти сьогодні все ж вийшли на матч, проте гімн перед не співав ніхто.
Розпочалася гра з моменту Гаррі Магвайра на 8 хвилині. Гравець МЮ, знайшовши вільну зону в штрафному майданчику, пробив в сантиметрах від лівої стійки.
Вже наступної миті пошкодження отримав воротар збірної Ірану Аліреза Бейранванд. І за новими футбольними правилами, після отримання потенційної травми голови гравця рекомендовано замінити. Тому у ворота став запасний голкіпер Хоссейн Хоссейні.
Після заміни темп гри впав, але потім почалося.
35 хвилина, всі гравці збірної Англії перейшли на половину суперника. У воротарському майданчику іранців було одразу 5 опонентів, тому після подачі Шоу — гол забив найперспективніший гравець збірної “трьох левів” Джуд Беллінгем. 1:0.
Цінник на 19-річного футболіста вже перевищує 100 млн євро. Тепер після мундіалю сума можливого трансферу може зрости ще більше.

43 хвилина, подача з кутового і Англія подвоює рахунок завдяки влучному удару Букайо Сака, до якого відскочив м’яч від Макгвайра. До речі, саме через невдалий пенальті Сака англійці програли фінальний матч на Євро. 2:0. Але тепер це вже історія.
45+1 хвилина, Кейн прострілював у штрафну де Стерлінг замкнув його точним ударом під праву стійку. 3:0.
На перерву команди пішли після дограних додаткових 14 хвилин. Але за тотальної домінації англійців — володіння м’ячем 82% на 18%.
Другий тайм розпочався на інших швидкостях. До 60 хвилини обидві команди нічого путнього не створили. На 62-ій Сака накрутив трьох захисників Ірану і відправив м’яча в дальній кут. 4:0.
Але вже за три хвилини на 65-ій Алі Голізаде видав шедевральний розрізний пас у штрафний майданчик на Таремі і збірна Ірану забила гол престижу. 4:1.
На 70-ій тренер Англії робить заміну одразу 4-ьох гравців, аби освіжити атаку і це одразу приносить результат. На 71-ій Маркус Рашфорд робить рахунок 5:1.
Вже під завершення основного часу англійці розірвали оборону Ірану, і Каллум Вілсон перед воротами віддав пас на Гріліша, який засвітив на табло 6:1.
Ніби вистачить, погодьтесь? Проте на 10-ій доданій хвилині “леви” завалили у своїй штрафній гравця збірної Ірану, суддя після перегляду VAR вказав на 11-метрову позначку — 6:2. Дубль Таремі.
Чудовий старт від збірної Англії, яку називають одним із головних фаворитів турніру. Склад збірної Англії найдорожчий на мундіалі — 1,26 млрд євро. Друге місце за Бразилією — 1,14 млрд євро. Третя Франція — 1,03.

“Аль-Каїда” закликала мусульман бойкотувати “розпусний” чемпіонат світу з футболу в Катарі

Наступний матч чемпіонату світу Qatar-2022: Нідерланди — Сенегал. Початок о 18:00.
Як повідомлялося, гравці збірної Англії стануть на коліно перед своїм першим матчем на чемпіонаті світу-2022 проти Ірану. Таким чином Англія зробить символічний жест проти расизму та нерівності.

Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter, Telegram та Instagram.

The post Це вам не росіяни: іранські футболісти на мундіалі відмовилися виконувати гімн країни на знак підтримки протестів appeared first on Прямий.