fbpx

Пул Першого

Все про Перших та їх оточення

Це черговий прояв агресії РФ – “Європейська Солідарність” про визнання “незалежності” ОРДЛО

Фракція “Європейської Солідарності” у Київраді вважає голосування Держдуми РФ щодо визнання ОРДЛО “незалежними республіками” черговим проявом російської агресії щодо України.
“Це ганебно з точки зору міжнародного права. Це тиск і відвертий шантаж як нашої держави, так і її міжнародних партнерів”, – цитує лідерку “ЄС” у столиці Марину Порошенко пресслужба партії.
У таких умовах “ЄС” наголошує на важливості звернення Київради до дипломатичних місій та представництв міжнародних організацій.

“Ми звертаємось до керівництва європейських міст-побратимів Києва з проханням підтримати українську столицю і словом, і ділом! Оскільки Україна сьогодні перебуває на передовій європейського фронту, ми маємо усвідомити, що зараз ми протидіємо спільному ворогу. Тому повинні бути єдиними в боротьбі з ним. І дружнє плече дасть нам міць, впевненість і силу”, – підкреслює Марина Порошенко.

Львівська облрада з ініціативи “Європейської Солідарності” виділить п’ять мільйонів гривень на територіальну оборону

Разом із тим, вона закликала центральну владу максимально сприяти розбудові територіальної оборони. А жителів столиці – активно вступати до її лав.

“Ми переможемо, якщо будемо єдині, і якщо справно виконуватимемо свої функції. Тому закликаю усі політичні сили в міській раді приймати ті рішення, які впливатимуть на розвиток медичних, освітніх, соціальних закладів. Також сьогодні важливо розвивати систему територіальної оборони. Пам’ятаймо, що в єдності – наша сила!” – зауважила лідерка “Європейської Солідарності” у місті Києві.

Поділитися цією публікацією