Українцям не надсилатимуть повістки через додаток “Дія”.
Про це повідомив віцепрем’єр–міністр цифрової трансформації Михайло Федоров в інтерв’ю “24 каналу”.
Так, міністра запитали чи можливе запровадження повісток у “Дії” з огляду на те, що у країні анонсовані масштабні зміни правил мобілізації.
“Повісток в “Дії” не буде. Ми про це говорили, і зараз я підтверджую це. Впроваджувати повістки в “Дії” не планується взагалі. Тому цього питання немає сьогодні на порядку денному”, – відповів Федоров.
Нагадаємо, ще у лютому 2023 року Михайло Федоров заперечив можливість надсилання повісток через додаток “Дія“.

Схожі новини
Скандал у спорті: чому народний депутат вимагає звільнити міністра Бідного
Росіяни масовано атакували Запоріжжя та область: є загиблі та поранені, серед них дитина
ЗСУ за добу знищили 1190 окупантів та 51 артсистему ворога