Пул Першого

Все про Перших та їх оточення

ЧС-2022: Мексика перемогла Саудівську Аравію та покинула чемпіонат

У 3-му турі групової стадії ЧС-2022 збірна Мексики перемогла Саудівську Аравію.

Матч проходив у Лусаїлі і закінчився з рахунком 2:1 на користь Мексики. У ворота Саудівської Аравії забили Луїс Чавес і Генрі Мартін.
У Мексики до останніх хвилин залишались шанси на вихід у плей-офф, для цього їм потрібно було перемогти з перевагою у 3 голи. Але на 95-й хвилині Салем Аль-Давсарі позбавив мексиканців шансів на 1/8 фіналу.
Після 3-х матчів перемогу у групі C здобула команда Аргентини, яка набрала 6 очок. З другого місця у плей-офф ЧС-2022 також вийшла команда Польщі, у них 4 бали.
Чотири очки також набрала Мексика, але за додатковими показниками вони поступились полякам. Остання позиція і 3 бали у Саудівської Аравії.
На чемпіонаті світу з футболу в Катарі 29 листопада відбулися заключні матчі групового раунду у двох групах.

Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter, Telegram та Instagram.

The post ЧС-2022: Мексика перемогла Саудівську Аравію та покинула чемпіонат appeared first on Прямий.