З 31 липня російські окупанти закрили для цивільних територію Арабатської стрілки, яка з’єднує Крим з Херсонською областю.
Про це повідомляє “Кримінформ” із посиланням на так зване “управління ФСБ по Криму”.
Зазначається, що рішення прийняв “оперативний штаб” окупованого росіянами Криму “з метою безпеки”.
Обмеження почнуть діяти з 20:00 31 липня
Потрапити на косу зможуть тільки співробітники екстрених служб окупантів, а також громадяни, які виконують “роботи оборонного значення” і з ліквідації надзвичайних ситуацій.
Окупанти заявили, що такі міри необхідні для “локалізації загроз безпеці населення та військових об’єктів” і триватимуть до особливого розпорядження.

Схожі новини
Трамп допустив повернення санкцій проти російської нафти
ЄС розпочав поетапну відмову від російського газу: що зміниться
Виробництво Patriot у Європі під питанням: США ще не дали дозвіл